Продажа, оформление, украшение, фигуры, букеты в Ровно.

Гелієві та півтряні кульки, оформлення, продаж.

Урочистість і радісний настрій надають святу не тільки музика, квіти і подарунки, а незмінні атрибути дитинства — повітряні кульки. Тільки в дитинстві двадцятирічної давності не було такого розмаїття і буйства кольору, форм і стилів кульок. Прикраса кулями використовується для будь-яких знаменних подій, ювілеїв, весіль, дитячих свят і шкільних вечорів. Компанія Шародув візьме на себе оформлення будь-яких урочистостей та заходів окремими кульками з гелієм  і цілими гірляндами не тільки в місті Рівне, а й по області.

Ціна залежить від розміру кульки та суми замовлення (від 14 грн.).

Чекаємо на Ваші замовлення за телефоном 063 332 87 58.

латексні кульки з малюнком наповнені геліємЖоден дитячий день народження або свято в дитячому садку не обходиться без прикраси залу барвистими композиціями з повітряних кульок, і жоден з батьків не відмовить своєму іменинникові в оздобленні його дитячої кімнати  гелієвими кульками. Весільні арки з білих або кольорових кульок, сюрпризи для весільного танцю, оформлення банкетного залу в стилістиці одного кольору, що сполучається з квітами інтер’єру весільного приміщення, прикраса машини молодят — все це багатство «повітряного щастя» подарує нареченим агентство з оформлення свят Шародув.

Якщо необхідно урізноманітнити святкування корпоративу або професійного дня фірми, як не можна краще підійдуть стилізовані фігури   у вигляді продукції, яку виробляє або продає компанія. Замість живих квітів чоловіки з гумором підносять колегам — жінкам «повітряні» квіткові композиції, адже вони дешевші, барвистіші і набагато більші в розмірі!

Ніхто не пройде повз барвисто прикрашену суцільною стрічкою герлянди вітрини нового магазину.Це приверне увагу і пішоходів, і пасажирів громадського транспорту. Такий рекламний хід і яскраве висвітлення події тільки поліпшить відвідуваність торгового місця.

Оформлення сцен в школах і на відкритих майданчиках міста елементами аеродизайну додасть події особливої урочистості. Але не варто думати, що такі прикраси доречні тільки в свята, навпроти прикрасити сірі будні завжди можливо з допомогою аеродизайну та нашої компанії.

Наши контакты.

Телефон -
063 332 87 58

Электронная почта - info@sharoduv.rv.ua

Заходите к нам - ТРЦ "ЗлатаПлаза" 3 этаж
( с 10.00 до 21.00).