Чи бореться масло жожоба з бактеріями?

Іншим аспектом олії жожоба, який робить її корисною для лікування прищів та інших виразок, є її антибактеріальна дія. Одне дослідження показує, що він запобігає росту кількох бактерій, включаючи Staphylococcus aureus, що може спричинити шкірні інфекції.3 листопада 2023 р

Олія жожоба, виготовлена ​​з горіхів рослини жожоба, багаторічної рослини, що росте в Північній Америці, рекламується за її здатність зволожувати шкіру та боротися з тонкими зморшками. насправді, має антибактеріальні та антиоксидантні властивості і повний вітаміну Е та інших необхідних вітамінів і мінералів.

Антибактеріальна олія жожоба має протимікробні та протигрибкові властивості. Хоча лабораторні тести показали, що олія жожоба не вбиває всі види бактерій або грибків, він справді вбиває певні бактерії та грибки, які можуть викликати сальмонелу, E. інфекція coli та кандида.

Жожоба приносить користь шкірі тріщин і розколів, оскільки це природний протигрибковий засіб, антибактеріальну та знеболювальну (зменшує біль).

Жожоба МОЖЛИВО БЕЗПЕЧНО для більшості людей при нанесенні на шкіру. Це може викликати деякі побічні ефекти, такі як висип і алергічні реакції. Жожоба МОЖЛИВО НЕБЕЗПЕЧНО для будь-кого, якщо його приймати всередину. Жожоба містить хімічну речовину під назвою ерукова кислота, яка може викликати серйозні побічні ефекти, такі як пошкодження серця.

Чотири найкращі антибактеріальні ефірні олії: масла кориці, чебрецю, орегано і чайного дерева. Було показано, що ці антибактеріальні ефірні олії борються з бактеріальними інфекціями, такими як Candida та E.

Оцініть статтю