Чи цінне хутро овцебика?

Він відомий тим, що він м’якший, ніж кашемір, з більшим співвідношенням тепла до ваги. Знадобилася одна гренландська жінка з баченням, Аніта Хег, щоб це зрозуміти внутрішні шари хутра овцебика коштували невелике багатство, якщо їх правильно обробляти.

М'яке хутро вичісують або вищипують у тварин вручну, що є делікатним і трудомістким процесом. Оскільки овцебики – дикі тварини, запаси ківіуту обмежені та непередбачувані, що сприяє його високій вартості.

Шерсть у овцебика дуже довга! Густа шерсть може досягати майже 100 см у довжину, що є однією з найдовших серед тварин. Під цими захисними волосками знаходиться коротка тонка шерсть, яка називається ківіут. Його використовують люди в’язати або плести з найм’якшого та найтеплішого натурального вовняного матеріалу.

Овцебики (у неволі, а не в дикій природі) входять до «Списку чистих тварин Аляски» і є законно продавати та утримувати як худобу.

Природоохоронний статус: овцеві бики занесені до Червоного списку МСОП як Найменше занепокоєння. Розмір популяції оцінюється приблизно від 80 000 до 120 000 особин і є стабільним.

Загалом, мериносова шерсть все ще є найпопулярнішими та відданими кравцям перевагу завдяки своїй ручці, м’якому дотику, природній еластичності та повітропроникності. Ось чому ми обираємо використовувати високоякісну мериносову вовну, спеціально вироблену для нашої роздрібної торгівлі.

Оцініть статтю