Чи досі використовуються блейд-сервери?

Для виконання дуже великих обчислювальних завдань можуть знадобитися серверні ферми блейд-серверів, а також через високу питому потужність блейд-серверів можуть ще більше страждати від проблем з опаленням, вентиляцією та кондиціонуванням повітря, які впливають на великі традиційні серверні ферми.

Тепер Lenovo пропонує та підтримує колишні блейд-сервери та продукти BladeCenter, після придбання лінійки продуктів від IBM. Лінійка продуктів тепер пропонується як серія блейд-серверів Lenovo Flex System.

Для великих організацій, яким потрібен потужний сервер, блейд-корпуси є ідеальним вибором. Завдяки легкому управлінню, оптимізації простору, безкабельній природі та можливостям розширення їх важливо враховувати багатьом підприємствам, які хочуть створити або оновити ІТ-систему.

Блейд-сервери найчастіше використовують великі центри обробки даних тому що вони потребують максимального використання простору та енергетичної потужності та ефективності, мають високі вимоги до комп’ютерів і можуть підтримувати більш високе теплове та електричне навантаження. Переваги використання блейд-серверів включають: Знижене енергоспоживання.

Виведені з експлуатації стійкові сервери, блейд-сервери та баштові сервери, які застаріли, пошкоджені або зламані, потребують вилучено з вашого місця розташування та професійно перероблено.

Блейд-сервери популярні, тому що ви можете розмістити кілька серверів у меншому просторі, ніж сервери для стійки. Але це також може бути недоліком –якщо у вас багато лез, вам знадобиться багато шасі, щоб утримувати їх усі. Ось чому блейд-сервери, як правило, дорожчі, ніж стійкові сервери.

Оцініть статтю