Чи дозволені ікони в християнстві?

Вони не є предметом поклоніння, а предметом шанування. Вклонятися іконам означає виражати любов і повагу до Господа. Молившись перед релігійними іконами, люди зцілюють свою душу і прокладають прямий шлях до Бога. Таким чином, ікони не ідоли; вони є дорогою любові до Бога.21 грудня 2019 р

Не будеш робити собі кумира або будь-якої подоби того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею; не вклоняйся їм і не служи їм; бо Я, Господь, Бог твій, Бог ревнивий, що карає дітей за провину батьків, щоб…

Католицька Церква і Східна Православна Церква прийняти церковний собор, який засудив іконоборство і наказав використовувати священні образи, ікони святих і розп'яття в церквах, громадських святинях і в домівках.

Хай не буде в тебе інших богів передо мною. Це виражено в Біблії у Вихід 20:3, Матвій 4:10, Лука 4:8 та в інших місцях, наприклад: Не робіть собі ні ідолів, ні бовванів, і не ставте собі боввана, і не ставте кам’яного боввана в своїй землі, щоб вклонятися йому, бо Я Господь, Бог ваш.

Ні, ікони не є ідолопоклонницькими. Загалом, слово Бога Аврама полягає в тому, що ви не робіть різьблених ідол, які займають місце Бога. Православні ікони мають довгу історію, специфічні вимоги та певні дії, перш ніж художник може зробити їх.

Іконоборці (ті, хто відкидав образи) заперечували проти іконопочитання з кількох причин, у т.ч старозавітна заборона зображень у Десяти заповідях (Вихід 20:4) і можливість ідолопоклонства.

Оцініть статтю