Чи є архітектура повсюдним обчисленням?

Повсюдне обчислення – це хвиля майбутнього – надаючи нам багато нових архітектурних функцій, а також викликів.

смартфони; таблетки; носяться пристрої; і датчики (наприклад, щодо управління автопарком і компонентів трубопроводів, систем освітлення, приладів).

Деякі з цих компонентів: Інтернет, бездротові або мережеві протоколи, операційні системи, що підтримують всюдисущу поведінку, проміжне або мікропрограмне забезпечення, датчики та контекстно-залежні пристрої, мікропроцесори та інше комп’ютерне обладнання.

Повсюдні обчислювальні теми включають: розподілені обчислення, мобільні обчислення, обчислення розташування, мобільні мережі, сенсорні мережі, взаємодія людини з комп’ютером, контекстно-залежні технології розумного будинку та штучний інтелект.

Архітектура визначається як: Стосовно комп’ютерів, програмного забезпечення або мереж, загальний дизайн обчислювальної системи та логічні та фізичні взаємозв’язки між її компонентами. Архітектура визначає апаратне забезпечення, програмне забезпечення, методи доступу та протоколи, які використовуються в системі.

Всепроникна архітектура оцінює, як кінцевий користувач взаємодіє з поширеною мережею за допомогою підтримки проміжного ПЗ. Гетерогенні пристрої, підключені до мережі, об’єднуються за допомогою всеохоплюючої обчислювальної програми для надання послуг і ресурсів для забезпечення інтегрованої інформації з урахуванням контексту.

Оцініть статтю