Чи є Інтернет речей бездротовим?

IoT використовує ряд технологій підключення, включаючи WiFi, Bluetooth, стільниковий зв’язок, Zigbee і LoRaWAN. Низька вартість і низька енергоспоживання сенсорної технології.

Бездротові посилання IoT Модеми радіопередачі даних і бездротовий Ethernet – це поширені способи підключення пристроїв WIoT до хмари. Рішення малого радіусу дії використовують WiFi, Bluetooth і Zigbie. Для великих і великих систем бездротові радіомодеми можуть охоплювати штати та країни.

Існує два варіанти підключення пристроїв IoT до Інтернету: дротовий і бездротовий.

Wi-Fi може забезпечити бездротове підключення для багатьох типів Інтернет-послуг, таких як DSL, супутниковий Інтернет і оптоволоконна мережа. З іншого боку, бездротовий Інтернет – це інша назва Cellular Wireless. Його виробляють вежі стільникового зв'язку. Для роботи Wi-Fi потрібні фізичні пристрої, як-от маршрутизатори та модеми.

Bluetooth пропонує дві версії, які зазвичай використовуються пристроями IoT: Bluetooth Classic і Bluetooth Low Energy (BLE), розроблений для пристроїв, які потребують низького споживання енергії. Розробники часто вибирають Bluetooth замість WiFi для пристроїв IoT з кількох причин.

Чи працюватиме IoT без Інтернету? Так, пристрої IoT (Інтернет речей) можуть працювати без підключення до Інтернету, хоча і з обмеженою функціональністю. Вони можуть спілкуватися локально за допомогою таких протоколів, як Bluetooth або Zigbee, обробляти дані на пристрої та керувати ними через локальний концентратор або контролер.

Оцініть статтю