Чи є іракці арабами?

Зведення COI: огляд. Трьома найбільшими демографічними групами в Іраку є араби-шиїти, араби-суніти та курди. Вважається, що 75-80% жителів – араби, а 15-20% – курди. Етнічні меншини становлять до 5 % населення.

Нині вона об’єднує 22 арабські країни: Алжир, Бахрейн, Коморські Острови, Джибуті, Єгипет, Ірак, Йорданія, Кувейт, Ліван, Лівія, Мавританія, Марокко, Оман, Палестина, Катар, Саудівська Аравія, Сомалі, Судан, Сирія, Туніс, Об’єднані Арабські Емірати та Ємен.

Регіон Месопотамії потрапив під вплив арабів 636 рік нашої ери і саме араби першими назвали країну «Ірак», що означає «родюча». Під час Рашидунського халіфату Алі ібн Абі Таліб переніс свою столицю з Медіни до міста Куфа, коли став четвертим халіфом.

Іракський народ різноманітний; переважно араби, а також курди, туркмени, єзиди, ассирійці, вірмени, мандеї, перси та шабакі з такою ж різноманітною географією та дикою природою. Більшість іракців є мусульманами – релігійні меншини включають християнство, єзидизм, зороастризм, мандеїзм, ярсанізм та іудаїзм.

Месопотамська арабська В Іраку розмовляють кількома мовами, але Месопотамська арабська (іракська арабська) на сьогоднішній день є найпоширенішим у країні. Арабська та курдська мови є офіційними мовами в Іраку.');})();(function(){window.jsl.dh('8IC4ZpzTOryTwbkPzOKJiQQ__28','

Араб можна визначити як представник семітського народу, що населяв більшу частину Близького Сходу та Північної Африки. Арабів пов’язують етнічні, мовні, культурні, історичні, націоналістичні, географічні, політичні зв’язки, часто також пов’язані з релігією та культурною ідентичністю.

Оцініть статтю