Чи є наука за кармою?

Найвідомішими принципами фізики є Третій закон Ньютона, який стверджує, що на кожну дію існує рівна й протилежна реакція. Цей принцип узгоджується з концепцією карми, яка передбачає, що кожна наша дія має наслідки, позитивні чи негативні.4 травня 2023 р.

Неможливо довести, що карма реальна, але для людей, які вірять у це, це часто може призвести до зміцнення дружби та щастя.

Відповідно до кількох індійських релігій, карма є закон причини і наслідку поширювався на людські справи; кожен випадок думки, мови та дії є причиною, а весь наш досвід є їхнім наслідком. Карму, хорошу і погану, часто називають punya («заслуга») і paap («недостаток»).

Поза релігійними переконаннями, важко довести, справжня карма чи ні. Деякі стародавні релігії вчать, що карма – це те, що ви практикуєте. Швидше, це просто віра на практиці. У буддизмі карма в першу чергу означає навмисні дії в думках, словах і вчинках, як стверджує Трицикл.

Карма – це санскритське слово, яке означає дію. Це еквівалентно закону Ньютона «кожна дія повинна мати реакцію». Коли ми думаємо, говоримо чи діємо, ми створюємо силу, яка реагує відповідним чином. Ця сила, що повертається, може бути модифікована, змінена або призупинена, але більшість людей не зможуть її викорінити.

Карма, звичайно, завдає удару у відповідь. Кожна ваша думка, слова, дії, мають наслідок. Деякі люди не вірять у це тільки тому, що результат не миттєвий. Результат вашої карми може відчути через певний проміжок часу, який може становити тижні, місяці, роки, десятиліття.

Оцініть статтю