Чи є парна сауною?

Якщо ви не знайомі, різниця між сауною і парною полягає в рівні вологи. У сауні ви отримуєте сухе тепло. У парильні, як випливає з назви, ви отримуєте пару, вологе тепло. Однак обидва вони мають однакові переваги для здоров’я, тому вибирайте на основі своїх уподобань.

У сауні використовується сухе тепло і, як правило, гарячіше, ніж у парній. У саунах зазвичай підтримується температура від 160 до 220 градусів за Фаренгейтом, але в парних прохолодніше. Зазвичай вони становлять близько 110-120 градусів F. Обидва заохочують сидіти в теплі як форму відновлення.

Сауни з їх сухим теплом відомі тим, що покращують кровообіг, сприяють детоксикації через піт і сприяють розслабленню м’язів. З іншого боку, Парові лазні надзвичайно корисні для дихання, надаючи полегшення при таких станах, як астма та закладеність пазух, завдяки вологому, наповненому парою повітрю.

Сухі сауни стимулюють потовиділення, а парильні зменшують нашу здатність до потовиділення. Ви можете відчувати, що ви так само сильно потієте в парильні, але краплі на вашому тілі, швидше за все, є конденсованою водою з вологого повітря, ніж потом.

Жодного жорсткого правила немає, і прихильники парної та сауни часто не погоджуються! Ми вважаємо за краще починати з сеансу сауни для поступового звикання до спеки, перш ніж ви відчуєте вологість парної, ми також знаходимо, що наші м’язи розслаблені, а пори чистіші.

15-20 хвилин Сауною/паровою лазнею слід користуватися 2-3 рази на тиждень не більше 10-20 хвилин за раз", – каже Джей. Деякі люди люблять вибирати інтервали. «Ви можете провести 15-20 хвилин у кімнаті, зробити 5-хвилинну перерву поза кімнатою, а потім повернутися всередину, повторюючи це протягом 3-4 циклів».

Оцініть статтю