Чи існує міжнародне право війни?

Міжнародне гуманітарне право – відоме як закони війни – визначає, що можуть і що не можуть робити сторони збройного конфлікту. Ці закони спрямовані на мінімізацію людських страждань і захист цивільних осіб, а також комбатантів, які більше не беруть участі у бойових діях, наприклад військовополонених.

Для цього МГП регулює, як ведуться війни, збалансовуючи два аспекти: послаблення ворога та обмеження страждань. Правила війни універсальні. Женевські конвенції (які є ключовим елементом МГП) ратифікували всі 196 держав. Дуже небагато міжнародних договорів мають такий рівень підтримки.

Як сукупність норм міжнародного права, право війни, що застосовується до Сполучених Штатів, включає договори, які Сполучені Штати прийняли, і звичаєве міжнародне право (DoD LoWM § 1.3). Закон війни регулює: застосування збройної сили (DoD LoWM § 1.11); • ведення бойових дій (DoD LoWM, Ch.

Міжнародне гуманітарне право це набір правил, спрямованих на обмеження наслідків збройного конфлікту. Він захищає людей, які не беруть або більше не беруть участі у бойових діях, і обмежує засоби та методи ведення війни.

Сьогодні б тотальна війна порушувати міжнародні закони та угоди про застосування військової сили. Як випливає з цього терміну, у тотальній війні не діють усі правила: можна використовувати будь-яку зброю, будь-яку людину чи місце можна атакувати насильством.

Принципи законів війни Військова необхідність, а також відмінність, пропорційність, гуманність (іноді її називають непотрібними стражданнями) і честь (іноді її називають лицарством) це п’ять найбільш часто цитованих принципів міжнародного гуманітарного права, які регулюють законне застосування сили під час збройного конфлікту.

Оцініть статтю