Чи має Ганімед тверду поверхню?

Ганімед має три основні шари: металеве залізне ядро ​​в центрі, сферична оболонка з каменю (мантія), що оточує ядро, і сферична оболонка, переважно з льоду, що оточує кам’яну оболонку. Поверхня – це сама верхівка крижаного панцира. Вчені виявили грудки неправильної форми під крижаною поверхнею Ганімеда.

Деякі вчені скептично ставляться до того, що на Ганімеді може бути життя, однак. Вважається, що через його внутрішню структуру тиск біля основи океану настільки високий, що будь-яка вода там перетвориться на лід.

Досі космічні кораблі приземлялися на Венері, Місяці, Марсі та супутнику Сатурна Титані; висадка на Ганімед стане шостим тілом у Сонячній системі (включаючи Землю), на якому людство залишило свій слід.. На даний момент Ganymede Lander все ще знаходиться на стадії розробки концепції.

Середня щільність Ганімеда, 1,936 г/см3 (трохи більше, ніж у Каллісто), свідчить про склад приблизно рівні частини кам’яного матеріалу та переважно водяного льоду. Частина води є рідкою, утворюючи підземний океан.

Температура на поверхні дуже холодна −179,2 °C, тому ви не можете просто стояти у вуличному одязі. насправді, ваші легені замерзнуть, намагаючись вдихнути атмосферу азоту.

Комп’ютерна модель інтер’єру Ганімеда, створена в 2014 році, підтвердила цю ідею там міг бути можливий розвиток первісного життя. Модель показала, що кам’янисте морське дно крижаного Місяця може контактувати з солоною водою. Вчені вважають, що взаємодія води та гірських порід є ключовою для розвитку життя.

Оцініть статтю