Чи можемо ми програмувати на Python в інтерактивному режимі?

В інтерактивному режимі ви безпосередньо вводите свій код в інтерпретатор Python. Це корисно для випробування невеликих фрагментів коду або для тестування речей під час їх написання.

Використовуйте функцію exec(), щоб запустити сценарій Python з інтерактивного режиму. Визначайте змінні, виконуйте обчислення та досліджуйте вирази в інтерактивному режимі. Для багаторядкових операторів використовуйте потрійні лапки ('''' або """) або введіть відкриті дужки, і інтерпретатор розпізнає, що оператор є неповним.

Python має два основних режими: скриптовий та інтерактивний. Звичайний режим — це режим, у якому сценарій і завершено. файли py запускаються в інтерпретаторі Python. Інтерактивний режим — це оболонка командного рядка, яка надає негайний зворотний зв’язок для кожного оператора, одночасно запускаючи попередньо подані оператори в активній пам’яті.

Python — це інтерпретована, інтерактивна, об’єктно-орієнтована мова програмування. Він містить модулі, винятки, динамічну типізацію, динамічні типи даних дуже високого рівня та класи. Він підтримує кілька парадигм програмування, окрім об’єктно-орієнтованого програмування, наприклад процедурне та функціональне програмування.

Коли використовується файл сценарію, іноді корисно мати можливість запустити сценарій і перейти в інтерактивний режим після цього. Це можна зробити за допомогою передача -i перед сценарієм. Усі параметри командного рядка описано в розділі Командний рядок і середовище.

Інтерактивний режим чудово підходить для тестування команд і отримання негайного відгуку. Його також можна використовувати для швидкого виконання команд на віддаленому сервері. Основним недоліком інтерактивного режиму є те, що автоматизувати завдання може бути важко.

Оцініть статтю