Чи можна їсти холодні мюслі?

Мюслі — це оригінальний овес на ніч: замочіть його на ніч у вашому улюбленому молоці, щоб вівсянка розм’якшилася, а смак з’єднався, а потім покладіть свіжі або заморожені фрукти перед вживанням. Готуйте її як гарячу кашу на плиті або в мікрохвильовій печі. Насолоджуйтеся як холодною кашею з вашим улюбленим молоком або йогуртом і фруктами.

Безпечно їсти мюслі прямо з пакетика, і ви також можете використовувати сирі мюслі як начинку для таких речей, як йогуртові парфе або смузі-боули. Проте мюслі мають дещо жорсткішу текстуру, тому багато людей вважають за краще замочувати їх у рідині, щоб пом’якшити та полегшити перетравлення.

За словами Штейна, мюслі – це «необроблена каша, яка поєднує зерна, горіхи, насіння та фрукти». Мур зазначає, що мюслі можна їсти як гарячими, так і холодними; щоб їсти його гарячим, варіть на плиті у воді або молоці.

Мюслі зазвичай вживають з гаряче або холодне молоко або йогурт для хрусткого сніданку чи перекусу. Його також можна замочити на ніч, щоб отримати смачну їжу, і додати додаткові елементи, такі як свіжі фрукти, мед або кленовий сироп, для покращення смаку.

Так, ви абсолютно можете їсти сирі мюслі без молока або води. Хоча це звичайний спосіб насолодитися мюслі, це не єдиний спосіб. Мюслі – це, по суті, суміш вівса, горіхів, насіння та сухофруктів. Усі ці інгредієнти їстівні самі по собі.

Їжте мюслі холодними: Найпростіший спосіб насолодитися мюслі, як пластівцями: налийте його в миску, додайте своє улюблене молоко (коров’яче, горіхове, вівсяне, соєве чи інше), а потім закопайте.

Оцініть статтю