Чи можна спати в шовку?

Шовк так заспокоює сон, і він відомий не лише своїми антивіковими властивостями, ніжністю та розкішною гладкою текстурою. Це також може допомогти контролювати та зменшувати припливи.

Зволожує вашу шкіру. На відміну від пористих матеріалів, таких як бавовна та льон, шовк не витягує вологу з вашої шкіри, поки ви вловлюєте ці Z, зберігаючи її зволоженою, пухкою та гладкою. Отже, шовкова наволочка ідеальна для людей із сухим та нормальним типом шкіри, і це чудовий варіант для будь-кого в сухі зимові місяці.

Шовк, відомий своїм блиском і м’якістю, також регулює температуру тіла і контролює вологість навіть у мінливому кліматі. Це робить шовк чудовий компаньйон для сну, який покращить якість вашого нічного сну.

Як натуральне волокно, шовк, як правило, краще пропускає повітря, ніж атлас, виготовлений із синтетичних матеріалів. Тому ті, хто спить жарко, можуть віддати перевагу чудовому контролю температури за допомогою шовкових наволочок. Однак шовк має вищу ціну через його природне походження та розкішну репутацію.

Справжній шовк вицвітає під впливом сонячних променів Оскільки шовк є натуральним текстилем, він схильний до вицвітання, коли його залишають на сонячному світлі, незалежно від того, чи його залишають на мотузці для прання чи біля вікна. Пам’ятаючи про це, важливо сушити шовкові простирадла, наволочки та підодіяльники всередині та подалі від сонця.

При підозрі на алергію спостерігайте за своєю реакцією після контакту з шовком. Симптоми можуть включати подразнення шкіри, наприклад висипання, кропив’янку, свербіж або екзему. У важких випадках ви можете відчувати чхання, сльозотечу або проблеми з диханням.

Оцініть статтю