Чи можу я одягнути свою весільну сукню в храм?

сукня нареченої, яку носять у храмі, повинна бути білою, скромною за дизайном і тканиною, без складних орнаментів. Він також повинен покривати храмовий одяг. Прозора тканина повинна бути на підкладці. Щоб відповідати іншим сукням, які носять у храмі, сукня нареченої повинна мати довгі рукави або рукави три чверті.

Скроневі сукні повинні мати скромне декольте, але не обов’язково прикривати ключицю. Довжина рукава може бути від трьох чвертей до повної довжини. Рукави працівників храму повинні бути повними. Поділ може бути від середини ікри до підлоги, щоб він закривав коліно під час сидіння.

У храмі повинні бути сукні наречених, одягнені під час церемонії з довгими рукавами, скромний, білий, без вигадливих орнаментів. Сукні, які носять у храмі, також повинні мати високі вирізи. У храмі заборонено носити сукні зі шлейфами, за винятком випадків, коли шлейфи можуть бути зняті або розставлені для церемонії.

У храмі, чоловік і дружина з'єднані назавжди. Ця церемонія шлюбу називається храмовим запечатуванням, тому що пара з’єднується разом для цього життя і для вічності.

Практичність: весільні сукні часто мають складний дизайн, довгі шлейфи та делікатні тканини, які можуть не підходити для вечірки з танцями та відвідуванням столу. Переодягнувшись у святкову сукню, наречені можуть захистити свою весільну сукню від потенційних пошкоджень, залишаючись при цьому елегантною та зібраною.

У храмі можна одягнути вінчальну сукню! Храм—це священне місце, де ми прагнемо з’єднатися з Богом і один з одним. Це також місце, куди ми приходимо, щоб запечататися разом, як сім’ї, назавжди. Для того, щоб ви могли одягнути свою вінчальну сукню в храм, вона повинна бути скромною по обхвату.

Оцініть статтю