Чи потрібно замочувати колоту сочевицю перед приготуванням?

Вони не потребують попереднього замочування На відміну від багатьох бобових, вони дуже швидко готуються, оскільки вони розділені (знято шкірку, щоб вони природним чином розділилися на дві половинки). Приблизно 30% калорій сочевиці припадає на білок, тому вона займає третє місце за вмістом білка серед бобових або горіхів після сої та коноплі.

Чи потрібно замочувати квасолю? Не турбуйтеся про замочування сочевиці, колотого гороху або чорноокого гороху (або коров’ячого гороху). Сочевиця і горох м'якше сушеної квасолі. Вони готуються від 5 до 20 хвилин без замочування.

Сочевиця не вимагає замочування, як інші бобові. Промийте сочевицю свіжою водою перед відварюванням, щоб видалити пил або сміття. Готуйте на плиті, використовуючи 3 склянки рідини (води, бульйону тощо) на 1 склянку сухої сочевиці. Обов’язково використовуйте досить велику каструлю, оскільки сочевиця збільшиться вдвічі або втричі.

Цілі дали, такі як Moong, Tuvar, Massor і Urad dal потрібно від 8 до 12 годин, щоб замочити. Тому завжди мийте та замочуйте їх перед приготуванням. Спліт дал замочується від 6 до 8 годин, тоді як важкі бобові, такі як Rajma, Chana або Chole, слід варити після замочування протягом 12-18 годин, щоб отримати правильний смак і текстуру.

Замочування сочевиці збільшити швидкість засвоєння мінералів організмом. Фермент під назвою фітаза активується, коли ви замочуєте дал на деякий час. Фітаза допомагає розщеплювати фітинову кислоту та зв’язувати кальцій, залізо та цинк. Це значно полегшує процес засвоєння.

Оцініть статтю