Чи відновилася популяція горобців у Китаї?

Потрібен був час, щоб популяція відновилася, але зусилля китайського уряду окупилися, і горобець більше не вважається зникаючим видом у Китаї.

Китай сам винищив своїх горобців, а потім був змушений імпортувати їх з Росії. Розмова про тупий рух! Але хороша новина полягає в тому, що горобців з часом знову завезли до Китаю їх популяція з тих пір стабілізувалася.

Оскільки навесні майже всіх горобців було знищено, цього літа вибухнула популяція рослиноїдних комах. Разом із вирубкою лісів, неправильним використанням пестицидів та численними іншими проблемами неправильного управління, Великий Воробйовий похід допоміг привести до Великого голоду.

Знищення горобців — також відоме як кампанія знищення горобців (кит. 打麻雀运动; піньїнь: dǎ máquè yùndòng) або кампанія знищення горобців (кит. 消灭麻雀运动; піньїнь: xiāomiè máquè yùndòng). ) – призвело до серйозного екологічного дисбалансу, що стало однією з причин Великого китайського голоду 1959–1961 рр..

Горобці, як йому сказали, їли багато насіння зерна, тож Цзедун наказав людям піти вперед і вбити всіх горобців. Під час Великого Воробйового походу, як його називали, були знищені сотні мільйонів горобців, переважно тому, що люди переслідували їх, поки птахи не втомилися настільки, що впали з неба.

На відновлення популяції знадобився деякий час, але зусилля китайського уряду принесли свої плоди, і горобець більше не вважається зникаючим видом у Китаї.

Оцініть статтю