Чи виробляють компостні туалети метан?

Коефіцієнт викидів метану при компостуванні за межами підприємства становить 0,5 відсотка, порівняно з 20-80 відсотками з вигрібних ям і лагун. 1 червня 2020 р.

Pro – Компостні туалети практично не впливають на навколишнє середовище – фактично, вони допомагають зменшити вашу залежність від очисних установок, які використовують хімікати для очищення неочищених стічних вод.

Які недоліки компостного туалету?

  • Ручне вивезення відходів.
  • Не обов’язково естетично.
  • Часто потрібно використовувати в поєднанні з системою водопостачання.
  • Менші підрозділи можуть мати обмежену здатність приймати більшу кількість відходів.
  • Для більшості систем потрібне джерело живлення.

Так, при компостуванні утворюється метан. Щоразу, коли органічні матеріали (наприклад, залишки їжі) розкладаються, вони можуть виробляти метан і вуглекислий газ. Існує кілька широко використовуваних методів аеробного компостування, які зводять до мінімуму вироблення метану під час компостування.

Газ метан природним чином утворюється з септичного мулу тоді як нітрати є побічним продуктом несправної септичної системи. Ці випари можуть повертатися у ваш дім через унітази, труби та каналізацію, створюючи серйозну небезпеку для вашої родини.

Компостні туалети Вони використовують природні процеси розкладання в окремій зовнішній системі або в блоці, прикріпленому до туалету. Ці світильники майже не потребують води та класифікуються як безводні моделі. Вони не використовують воду для змивання відходів у септик чи каналізацію.

Оцініть статтю