Чи впливає хот-йога на менструальний цикл?

Гаряча йога дуже корисна для тонізування репродуктивної системи, оскільки вона безпосередньо впливає на репродуктивні органи та ендокринні залози, зокрема гіпофіз, шишкоподібну залозу та щитовидну залозу. цикл жінки стає більш регулярним зі скаргами на менструальний біль і зменшення передчасного синдрому.

Бікрам-йога цілком безпечна для занять під час менструації, і насправді він має велику користь для репродуктивної системи як чоловіків, так і жінок. Він безпосередньо посилює кровообіг у репродуктивній системі, а також у залозах внутрішньої секреції: гіпофізі, епіфізі та щитовидній залозі зокрема.

Займаючись регулярною практикою, у людей може спостерігатися зниження секреції кортизолу, сприяючи загальному самопочуттю та зменшуючи ризик пов’язаних зі стресом станів, включаючи втому надниркових залоз і гормональний дисбаланс.

Інші варіанти включають йогу, давню природну практику фізичних вправ, яка може доповнювати сильнодіючі ліки, покращувати репродуктивне самопочуття та регулювати менструальний цикл.

Дослідження показали, що йога може значно зменшити помірний або сильний біль, набряк живота та судоми пов'язані з менструальним циклом. Також рекомендується, якщо ви додасте йогу до свого звичайного розпорядку дня 2-3 рази на тиждень, ви побачите значне покращення терпимості менструального болю.

Причина, чому ми уникаємо вимогливих поз під час місячних, полягає в тому, що під час менструації приплив крові до тазового дна сильніший, і коли ми виконуємо інверсію або перевертаємось догори ногами, це може спричинити сильний тиск у венах і артерії стінок матки, викликаючи більшу кровотечу та судинні…

Оцініть статтю