Чи законні меми в Європі?

Ні, стаття 13, яка стала статтею 17 в остаточній версії директиви, не призвела до заборони інтернет-мемів. Насправді частина 7 статті 17 чинної Директиви виключає створений користувачами контент, а саме: цитати, критику, огляд. Використовуйте для карикатури, пародії чи пастишу. 16 листопада 2023 р

Ви можете отримати захист від добросовісного використання, створивши мем із чиєїсь захищеної авторським правом роботи, але ви отримаєте захист авторських прав на мем, лише якщо це повністю ваша власна оригінальна робота. Якщо ваш мем виправлений і оригінальний, вам не потрібно нічого робити, щоб він отримав захист авторських прав.

13 GDPR – Інформація, яка має бути надана, коли персональні дані збираються з даних предмет – Загальний регламент захисту даних (GDPR)

Ваші права У країнах ЄС, авторське право захищає вашу інтелектуальну власність до 70 років після вашої смерті або 70 років після смерті останнього автора, що залишився в живих, у випадку твору спільного авторства.

Пояснення статті 13, відомої як «заборона мемів». У цій статті йдеться лише про це будь-які веб-сайти, які розміщують велику кількість створеного користувачами вмісту (наприклад, YouTube, Twitter і Facebook), несуть відповідальність за видалення цього вмісту, якщо він порушує авторські права. Але все не так просто.

Ні, стаття 13, яка стала статтею 17 в остаточній версії директиви, не призвела до заборони інтернет-мемів. Насправді частина 7 статті 17 чинної Директиви виключає створений користувачами контент, а саме: цитати, критику, огляд. Використовуйте для карикатури, пародії чи пастишу.

Оцініть статтю