Чи залишилися справді дикі місця?

Не так багато куточків світу залишилося недоторканим людством. Нещодавні дослідження показали, що лише 23% поверхні суші планети (за винятком Антарктиди) і 13% океану тепер можна класифікувати як дику природу, що становить майже 10% зменшення за останні 20 років.29 січня 2019 р.

сьогодні, приблизно чверть світу – це дика природа. Це великі території, такі як Сахара, арктична тундра та глибини тропічних лісів Амазонки, які все ще підтримують високий рівень біорізноманіття та майже не змінилися протягом тисячоліть.

У пошуках дикості. У нас немає дикої природи в Британії; скрізь зазнав впливу людини на часовій шкалі, що тягнеться десятки тисяч років. Коли справа доходить до вивчення місцевої сільської місцевості, дика природа – це найкраще, на що ми можемо сподіватися.

Майже вся Велика Британія була досліджена, але є зони дикої природи . На півночі Шотландії є мохові болота, які можна описати як пустелю.

Дуже небагато місць на Землі є повними чи незайманими пустелями. Пустелю можна повернути або відновити, а спосіб управління нею може змінитися будь-коли. У кожній екосистемі, на кожному континенті є зони дикої природи.

Багато місць на Землі залишаються в основному недослідженими. Від гір, на які ще не було сходжень, до глибин океанів і тропічних лісів, є ще багато екосистем, які належить відкрити. І є не лише незвідані місця, а й народи, з якими досі немає контакту!

Оцініть статтю