Чи заздрять близнюки одне одному?

Більшість різнояйцевих близнюків дуже добре ладнають з іншими людьми. Зрештою, вони засвоюють правила соціального користування практично від народження. НА ВІДМІНУ ВІД однояйцевих близнюків, У однояйцевих близнюків практично немає свідомого почуття суперництва або ревнощів один до одного.

Ревнощі або бажання того, що має ваш близнюк, будь то ідеальна зовнішність, слава, стосунки, освіта, гроші чи діти, створює глибокі розколи між близнюками.. Конкуренція за любов і увагу починається з народження і переростає в боротьбу за владу в ранньому дитинстві і продовжується протягом усього життя.

Поки ви відчуваєте своє подвійне полум’я як відокремлене від себе, ви також відчуватимете певну форму ревнощів. Уявіть себе як одне ціле зі своїм близнюком, тоді ревнощі зникнуть. Будучи частиною спільної свідомості, вони можуть лише доповнити ваш зв’язок.

Якщо близнюки ростуть без належної батьківської прихильності, на психологічному рівні вони відчувають, ніби належать одне одному. Вони стають один для одного сурогатними батьками та найважливішою фігурою прихильності.

Вони поділяють первинну прихильність, яка є незамінною та формує прив’язаність і зв’язок на все життя, а також незгладиму ідентичність. Спільне внутрішньоутробне життя є початком їхнього невербального спілкування та потреби в близькості.

Кожна мама знає, що новонароджені – соціальні істоти вже через кілька годин після народження. Вони вважають за краще дивитися на обличчя, а не на предмети, і навіть імітують міміку. Тепер дослідження показує, що схильність до соціальних взаємодій існує ще в утробі матері. Близнюки починають взаємодіяти вже на 14-му тижні вагітності.

Оцініть статтю