Чим корисний барбарис для організму?

Використання барбарису в медицині налічує понад 2500 років тому. Його використовували в індійській народній медицині для лікує діарею, знижує температуру, покращує апетит, усуває розлад шлунку, сприяє бадьорості та самопочуттю.

Його ягоди століттями використовувалися в традиційній медицині для лікування проблем з травленням, інфекцій і захворювань шкіри. Вони містять кілька корисних сполук, особливо берберин, який діє як антиоксидант і може допомогти впоратися з такими захворюваннями, як діабет, боротися із зубними інфекціями та лікувати акне ( 1 ).

Дослідження показують, що він може бути корисним людям з діабетом, метаболічним синдромом і порушеннями серцевого ритму. Це також відмінно підходить для здоров'я печінки і жовчного міхура.

Плоди барбарису європейського використовують для лікування нирок, дискомфорт сечовивідних шляхів і шлунково-кишкового тракту (ШКТ), як-от печія, спазми в шлунку, запор, відсутність апетиту, захворювання печінки та селезінки; при дискомфорті в бронхах і легенях; при спазмах; збільшити тираж; для підвищення імунної системи; і як…

Технічно кажучи, берберин — це алкалоїд, який міститься в яскраво-жовтих коренях і корі барбарису. Так поки Берберин є сполукою, барбарис є однією з рослин, яка містить цю сполуку.

Люди, які використовують звичайні та відповідні дози барбарису, зазвичай не повідомляють про побічні ефекти. Випадки носова кровотеча і блювота повідомлялося про надзвичайно високі дози цієї трави. У немовлят берберин (входить до складу барбарису) може впливати на функцію печінки та посилювати жовтяницю.

Оцініть статтю