Чим відрізняється помадка від помадної глазурі?

Помадна глазур, яку також зазвичай називають помадною (/ˈfɒndənt/, французькою: [fɔ̃dɑ̃]; французькою означає «танення»), — це глазур, яка використовується для прикраси або ліплення тортів і тістечок.. Його виготовляють із цукру, води, желатину, рослинної олії або жиру та гліцерину.

Існують різні види помадки, в т.ч розкатана помадка, заливна помадка, шоколадна помадка, помадка для ліплення, помадка зефіру та помадка з гумпасту. Помадка з маршмеллоу — це, безумовно, найпростіший рецепт помадки, який можна приготувати вдома, і вимагає лише трьох інгредієнтів — зефіру, води та цукрової пудри!

Покрити торт помадкою не складно. Моя найкраща порада — не поспішати й залишатися зосередженим. Як і в будь-якій іншій справі, чим більше ви працюєте з помадкою, тим легше буде досягти гладкого покриття. Не хвилюйтеся, якщо у вас є кілька складок і заломів.

Розкатана помадка має таку саму текстуру глини, але трохи жорсткіша, ніж ви звикли, а розлита помадка – це дуже желеподібна густа рідина. Розливну помадку торкатися не будемо, так як вона менш поширена, але використовується для начинки або покриття тортів.

Домашній помадці потрібно кілька днів, щоб повністю затвердіти, але вона може бути достатньо міцною, щоб використовувати її протягом 24 годин. Якщо вам потрібні швидші результати, спробуйте використовувати помадку, куплену в магазині. Куплена в магазині помадка зазвичай висихає протягом 5-24 годин, залежно від товщини та марки, оскільки кожна марка має свої плюси та мінуси.

Помадна глазур, яку також зазвичай називають помадною (/ˈfɒndənt/, французька: [fɔ̃dɑ̃]; французька означає «танення») — глазур, яка використовується для прикраси або ліплення тортів і тістечок. Його виготовляють із цукру, води, желатину, рослинної олії або жиру та гліцерину.

Оцініть статтю