Чому бублики такі відомі?

Бублик прибув до Америки в 19 столітті разом зі східноєвропейськими іммігрантами, багато з яких були євреями. У США, бублик став асоціюватися з єврейською культурою, зокрема в Нью-Йорку.

Бублики, як кренделі, є спочатку відварюють, щоб створити хрусткий зовнішній вигляд. Бублики варять у воді зазвичай за 30-60 секунд перед тим, як потрапити в духовку. Це кип’ятіння призводить до гелеутворення крохмалю на зовнішній стороні хліба та створення бар’єру для внутрішнього тіста.

Проте бублики не потрапили до Нью-Йорка до 1800-х років, коли багато європейських єврейських іммігрантів мігрували сюди, забравши з собою свої рецепти бубликів. З часом і іммігранти Нью-Йорка почали більше асимілюватися, бублики стали більш популярними більше людей з різних культур стикалися з ними.

Але що відрізняє його від інших видів хліба, так це його унікальна текстура і смак, який походить від його спеціального процесу підготовки. Бублики спочатку відварюють у воді (іноді з додаванням солодового сиропу або меду) перед запіканням, у результаті чого утворюється хрустка блискуча скоринка, яка охоплює щільну та приємну для жування внутрішню частину.

Смак/приправа всіх рогаликів дуже унікальна, і її важко описати, але уявіть собі симфонію смаків, що походить від горіхових відтінків насіння з відтінками часнику та цибулі, гостроти перцю та солі. Це справді досвід.

Бублик кращий для вас, ніж хліб? Хліб не обов’язково корисніший за бублики бублики не обов'язково корисніші за хліб. Користь хліба та бубликів для здоров’я залежить від сорту кожного з них, який ви розглядаєте, а також від типу борошна, яке використовується для приготування бублика та хліба.

Оцініть статтю