Чому Грейс Коссінгтон Сміт намалювала міст Харбор-Брідж?

Картини Сміта із зображенням Сіднейського мосту Харбор святкуйте його як потужний символ технологій і сучасності. Малюючи новий, а не завершений міст, Коссінгтон Сміт також зосереджує нашу увагу на енергії та амбіціях, необхідних для його створення.

Сміт відвідувала школу для дівчат Ебботслей у Варунзі. Потім у 1912 році, у віці близько 20 років, Сміт вирушив до Європи для подальшого навчання. Ходила на уроки малювання в Англії та Німеччині. У Німеччині її надихнула творчість Жан-Антуан Ватто, французький художник, відомий своїми галантними святами 1700-х років.

Коссінгтон Сміт усиновив барвиста постімпресіоністська техніка з використанням маленьких окремих мазків у своїх картинах і була визнана сучасними критиками як «прихильна до того, що відомо як сучасний рух» (NGV touchscreen 2002–2003).

Регулярне перефарбовування металоконструкцій є важливою та постійною частиною обслуговування Сіднейського мосту Харбор. Нова фарба, що не містить свинцю, нанесена на сталь на мосту захищає його від атмосфери та обмежує утворення іржі.

міст, відкритий у 1932 році, служить основним транспортним сполученням між Сіднеєм та його передмістями на північній стороні гавані. Його довжина становить приблизно 500 метрів (1650 футів), що робить його одним із найдовших сталевих аркових мостів у світі.

Австралія 1892–1984 Turramurra (function(){ (this||self).Bqpk9e=function(f,d,n,e,k,p){var g=document.getElementById(f);if(g&&(g. offsetWidth!==0||g.offsetHeight!==0)){var l=g.querySelector("div"),h=l.querySelector("div"),a=0;f=Math.max( l.scrollWidth-l.offsetWidth,0);if(d>0&&(h=h.children,a=h[d].offsetLeft-h[0].offsetLeft,e)){for(var m=a= 0;м Грейс Коссінгтон Сміт/Місця проживання

Оцініть статтю