Чому люди використовують беззвучний режим?

На відміну від режиму польоту, беззвучний режим все ще дозволяє пристрою отримувати та надсилати дзвінки та повідомлення. Цей тихий параметр може бути корисним під час зустрічей, виступів, бібліотек, музеїв чи місць поклоніння. У деяких місцях обов'язково використовувати беззвучний режим або вимикати пристрій.

Перебування в беззвучному режимі не означає бути недоступним. Справа не в тому, щоб відірватися від людей чи бути осторонь, а в тому відсторонення від безперервних, непотрібних перерв. Йдеться про створення здорових меж і можливість зосередитися на тому, що переді мною.

Як стверджував Instagram, тихий режим призначений для «допомогти людям зосередитися та заохотити людей встановлювати здорові межі з друзями та підписниками.” Коли ввімкнено, тихий режим робить наступне: встановлює ваш статус активності на «У тихому режимі».

Зрозуміло, що мовчання має силу. Як будь-яка сила, її можна використовувати поранити або зцілити і, можливо, саме тому люди так неоднаково реагують на нього. Для деяких людей мовчання означає самотність, відокремленість або скутість. Його можна використовувати, щоб вказати на емоційну відстороненість, несхвалення або навіть покарання.

Однією з поширених причин мовчати є страх перед тим, як інші можуть сприймати або оцінювати наші думки та думки.

Час і частота. Припустимо, що ваш партнер часто використовує режим «Не турбувати» в певні години, коли серйозна робота не пов’язана і не вказує чіткої причини. У такому випадку це може бути досить підозрілим. Крім того, це може бути червоним прапором, якщо вони використовують беззвучний режим на вулиці, але деактивують функцію навколо них.

Оцініть статтю