Чому моя кішка постійно цмокає губами і ковтає?

Дві поширені причини, чому коти можуть облизувати губи, а потім помітно ковтати нудота і нервозність. Якщо це нова поведінка, яка повторюється або часто виникає у вашої кішки, пора відвідати ветеринара. 23 вересня 2019 р.

Тут відбувається кілька можливих речей. Повохання, цмокання губами і ковтання є часто через нудоту, але також може спостерігатися при таких речах, як біль у горлі. Це в поєднанні з диваном може бути через кишкових паразитів.

Кішки часто облизують губи після їжі або пиття, щоб очистити рот. Але якщо ви помітили, що ваша кішка частіше облизує губи, незалежно від того, чи була вона біля миски з їжею чи водою, це може бути ознакою проблеми з зубами.

Коти муркочуть, коли вони щасливі, навіть коли вони їдять. Однак іноді кішка може муркотіти, коли хвилюється або хворіє, використовуючи своє муркотіння, щоб заспокоїтися, як дитина смокче великий палець. Гарчання, шипіння або плювання вказує на те, що кіт роздратований, наляканий, злий або агресивний.

Деякі коти можуть страждати від судом що проявляється як жвання в роті, кусання повітря або навіть надмірне та неконтрольоване облизування губ. Найчастіше це «вогнищевий напад». Дізнайтеся більше про судоми у котів. Чужорідне тіло. Частою причиною цмокання губами може бути те, що котяча паща потрапила в рот.

Кішки можуть цмокати ротом або губами тому що вони почуваються сварливими чи розчарованими, погано почуваються чи відчувають біль. Якщо причина незрозуміла або ви стурбовані тим, що ваше кошеня погане, зверніться до ветеринара.

Оцініть статтю