Чому не працює мийка високого тиску?

Вони можуть включати, серед іншого: Забитий водяний фільтр: Бруд робить фільтр непроникним; при необхідності його слід очистити або замінити. Несправне робоче колесо насоса: якщо насос несправний або окремі клапани забиті чи пошкоджені, це призведе до проблем із підвищенням тиску.

Очисник високого тиску не запускається: Пульсуючий насос або коливання тиску: Водяний фільтр на вході води засмічений– перевірте та очистіть водяний фільтр на вході. Труби та клапани всередині фільтра можуть бути зношені. Для цього вам слід найняти професіонала.

Більшість домогосподарств мають «спритні» Запобіжники. Вони вимикаються, як тільки через них тече більше струму, і тому не працюють, коли ввімкнено Мийка високого тиску або електрична газонокосарка запущена. Це Запобіжники є найбільш поширеними і використовуються для освітлення, теплових кабелів тощо.

Причини, чому мийка високого тиску не працює належним чином Що ж, багато чого може статися в частинах мийки високого тиску, але деякі з найпоширеніших причин її запуску та зупинки – це проблеми, пов’язані з іскрогасник, паливний фільтр, газова кришка, карбюратор і засмічення фільтра омивача високого тиску .

Прокачати пристрій, увімкнувши його та почекавши без підключеного шланга високого тиску (макс. 2 хвилини), поки вода не вийде зі з’єднання високого тиску без бульбашок. Потім вимкніть пристрій і знову підключіть шланг високого тиску.

Оцініть статтю