Чому олімпійські важкоатлети так обурені?

Олімпійські важкоатлети мають вражаючий розвиток м’язів завдяки своєму режиму тренувань. Важкі навантаження та вибухові рухи стимулюють ріст м’язів, тоді як складні підйоми націлені на декілька груп м’язів. Послідовні тренування, правильне харчування та достатнє відновлення також сприяють їх м’язовій статурі.Mar 15, 2024

Процес навчання, що стоїть за виглядом «розірваного», такий самий. І ось воно. Олімпійські важкоатлети такі "розірвані" оскільки в їхніх інтересах нарощувати м’язи, зберігаючи при цьому низький відсоток жиру.

Тому що вони тренуються на силу, а не на масу. Силові тренування включають виконання великої кількості коротких серій повторень, щоб тренувати ЦНС (центральну нервову систему). Тим не менш, за певним порогом додавання більшої сили вимагає додавання більшої маси.

Олімпійські важкоатлети м'язисті, тому що їхній вид спорту вимагає високого рівня сили та потужності. Важка атлетика передбачає підйом важкої ваги в ривку та поштовху. Ці підйоми вимагають використання багатьох різних груп м’язів по всьому тілу, включаючи ноги, спину, верхню частину тіла та кор.

«Гіпертрофія» — це модне слово для позначення росту м’язів, і для значної частини цього процесу, м'язи повинні довше перебувати в напрузі. Олімпійські підйоми настільки швидкі, що вони займають дуже мало часу під напругою, але ви помітите багато олімпійських спортсменів із величезними ногами та сідницями.

Олімпійські важкоатлети мають вражаючий розвиток м’язів завдяки своєму режиму тренувань. Важкі навантаження та вибухові рухи стимулюють ріст м’язів, тоді як складні підйоми націлені на декілька груп м’язів. Послідовні тренування, правильне харчування та достатнє відновлення також сприяють їх м’язовій статурі.

Оцініть статтю