Чому у мене діарея, коли я збуджений?

Інші гормони, що виділяються під час стресу, призводять до збільшення надходження рідини та електролітів у кишечник. З іншого боку, всмоктування рідини та електролітів з кишечника в організм знижується. З’являється рідкий стілець і частішають позиви до дефекації – отримуєш діарея.

Стрес, гнів і страх активізують центральну нервову систему. Вивільнені гормони стресу, у свою чергу, активують нервові клітини стінки кишечника. Це впливає на процеси травлення в кишечнику і призводить до діареї, запору, метеоризму або дискомфорту.

Спробуйте ці поради, щоб допомогти собі:

  1. Пийте достатньо рідини.
  2. Гарна особиста гігієна та гігієна туалету, навіть після зникнення симптомів.
  3. Дайте собі час розслабитися.
  4. Намагайтеся уникати таких психологічних навантажень, як стрес.
  5. Не слід пригнічувати випорожнення.

Потрібна продуктивність: організм виділяє гормони стресу Оскільки в такі моменти травна система не потрібна, вона має поганий кровообіг і погано забезпечується нервами. Це може призвести до нудоти, блювоти, діареї та спазмів у животі.

Психіка і кишечник в гармонії: шлунок хороший – все добре Це ми всі знаємо з болісного досвіду. Внутрішня напруга, метушливе повсякденне життя, тиск і турботи призводять до проблем з травленням, таких як спазми в шлунку, нудота, печія, діарея або запор у багатьох людей.

Але часто допомагає при болях у шлунку Розслаблення, коротка пауза в стресовій ситуації або екстракти трав. Грілка також може полегшити біль у шлунку, як і уважна коротка прогулянка на природі.

Оцініть статтю