Чому ви замочуєте картопляні дольки в крижаній воді?

Якщо можливо, замочіть нарізану картоплю в холодній воді принаймні на 20 хвилин (або навіть на ніч). Це спосіб позбавити їх від зайвого крохмалю. Крохмаль робить речі розсипчастими і м’якими. Видалення крохмалю замочуванням і промиванням — чудовий спосіб отримати максимально хрусткий результат.

Замочування брусків у холодній воді допомагає видалити надлишки крохмалю з поверхні клина. Позбавлення від надлишку крохмалю допомагає запобігти «гумовим» результатам.

Замочування картоплі у воді допомагає видалити надлишки крохмалю. Надлишок крохмалю може перешкоджати рівномірному варінню картоплі, а також створювати липку або липку структуру на зовнішній стороні картоплі. Використовується холодна вода, оскільки гаряча вода вступає в реакцію з крохмалем, активуючи його, ускладнюючи його відділення від картоплі.

Замочування нарізаної картоплі в крижаній воді перед смаженням у духовці може витягнути додаткову кількість крохмалю, дозволяючи лопаткам приготуватися ще хрусткішими зовні. Коли ви наріжете картоплю невеликими шматочками, просто покладіть кожен шматочок у холодну миску. Потім дайте їм відпочити й охолонути.

Після ретельного промивання помістіть їх назад у миску з крижаною водою та поставте в холодильник принаймні на 30 хвилин. Етапи промивання та замочування видаляють крохмаль і цукор, через які картопля фрі занадто швидко стає коричневою. Використання крижаної води зробить стінки клітин картоплі більш жорсткими, що допоможе вам отримати більш хрустку картоплю фрі.

Для початку поговоримо про те, чому нарізану картоплю потрібно занурювати у воду. Причина полягає в тому, щоб запобігти контакту картоплі з повітрям, яке викликає зневоднення, окислення та знебарвлення.

Оцініть статтю