Чому я завжди почуваюся сонним щодня?

Про надмірну сонливість Це може бути через змінну роботу, сімейні вимоги (наприклад, нова дитина), навчання чи соціальне життя. Інші причини включають розлади сну, прийом ліків, а також медичні та психіатричні захворювання. Гіперсомнію можна полегшити або вилікувати, якщо трохи змінити свій спосіб життя.

Поради щодо самодопомоги для боротьби з втомою

  1. Їжте часто, щоб побороти втому. …
  2. Рухайтеся. …
  3. Схуднути, щоб отримати енергію. …
  4. Спи добре. …
  5. Зменшіть стрес, щоб зарядитися енергією. …
  6. Терапія розмовою долає втому. …
  7. Виключіть кофеїн. …
  8. Пийте менше алкоголю.

Поширені причини втоми та втоми включають: недостатньо сну або важко заснути (безсоння) нездоровий спосіб життя (наприклад, нездорове харчування та відсутність фізичних вправ) стрес, депресія та вирішення життєвих проблем, таких як втрата або догляд за новою дитиною.

Умови як тривога або депресія може зіграти певну роль у тому, що ви відчуваєте втому протягом дня, навіть якщо ви спите достатньо годин. Крім того, розлади настрою, такі як біполярний або передменструальний дисфоричний розлад, можуть викликати відчуття млявості протягом дня.

Який дефіцит викликає надмірну сонливість? Низький рівень заліза та комплексу вітамінів групи В у крові іноді може призвести до надмірної сонливості та втоми.

Гіперсомнія – це надмірна сонливість. Існує багато причин надмірної сонливості, включаючи недостатній або недостатній сон, розлади сну, ліки та медичні чи психічні захворювання. Характеристики гіперсомнії відрізняються від однієї людини до іншої залежно від віку, способу життя та основних причин.

Оцініть статтю