Де зроблена мітла?

Перша згадка про відьом, що літають на мітлах, була в 1453 році, але сучасне виробництво віників не почалося до 1797 року. У фермера з Массачусетсу на ім’я Леві Дікінсон виникла ідея зробити своїй дружині мітлу в якості подарунка, щоб нею прибирати вдома — яка мудрість!

Виробництво. У 1797 році якість віників змінилася, коли Леві Дікенсон, фермер з Хедлі, Массачусетс, зробив віник для своєї дружини, використовуючи китиці сорго, зерна, яке він вирощував для насіння. Його дружина поширювала добрі слова по місту, створюючи попит на соргові віники Дікенсона.

1797 Леві Дікінсону з Гедлі, штат Массачусетс, приписують виготовлення його дружині першої мітли, виготовленої з кукурудзи. 1797. Мітли виявилися шалено популярними. Нова галузь народилася, коли фермери в усьому регіоні почали вирощувати мітлу, а місцеві фабрики почали виготовляти віники.');})();(function(){window.jsl.dh('0C25Ztr3HcLg2roPnu2i2As__36','

Антолог Робін Скелтон припускає асоціацію між відьмами та мітлами може мати коріння в язичницькому ритуалі родючості, під час якого сільські фермери стрибали й танцювали верхи на жердинах, вилах чи мітлах у світлі повного місяця, щоб стимулювати ріст своїх посівів.

Плоска і звичайна лопатоподібна форма мітли (називається: віник, мітла-штовх, кукурудзяна мітла, мітла-віник), яка залишилася незмінною донині, нібито була винайдена Американське об’єднане товариство віруючих, також відоме як «Шейкери». Вони також першими почали використовувати металевий дріт у виробництві віників.

Афроамериканці «Це традиція предків афроамериканці і вони хочуть продовжувати це робити, тому що «стрибати на мітлі» є основною частиною їхньої спадщини. Вони також вирішують стрибнути через мітлу, щоб благословити шлюб».

Оцініть статтю