Для чого використовують 10% розчин формальдегіду?

Використовується формальдегід 10% у водному розчині як дезінфікуючий засіб і для збереження біологічних зразків. Formaldehyde 10% Buffered дуже підходить для високопродуктивних лабораторій завдяки короткому часу фіксації, але його також можна використовувати для тривалого зберігання тканин.

Зазвичай використовується фіксатор 10% забуферений формалін для збереження тканин для звичайної гістології в багатьох лабораторіях. Формальдегід має більше шансів на окислення при такій концентрації фіксатора тканини, і зрештою рН розчину почне падати, незважаючи на буфер.

Він використовується у виробництві добрив, паперу, фанери, карбамідоформальдегідних смол. Він також використовується як консервант у деяких продуктах харчування та багатьох продуктах, які використовуються вдома, наприклад, антисептиках, ліках і косметиці.

10% NBF є широко використовуваним гістологічним фіксатором загального призначення, який широко використовується в підготовка зразків для світлової мікроскопії. Він ідеально підходить для короткочасної фіксації зразків, але однаково ефективний для тривалого зберігання тканин і сумісний з такими мішенями, як білки з низькою молекулярною масою, пептиди та ферменти.

Також часто використовується формальдегід як консервант у медичних лабораторіях, моргах і споживчих товарах, включаючи деякі продукти для розгладження та випрямлення волосся. Він також є побічним продуктом згоряння автомобіля і виробляється в невеликих кількостях більшістю живих організмів, включаючи людей.

Шкідливий при ковтанні, вдиханні або потраплянні через шкіру. Містить формальдегід, який може викликати рак. Може викликати алергічні респіраторні та шкірні реакції. Викликає подразнення очей, шкіри та дихальних шляхів.

Оцініть статтю