Фолієва кислота змінює ваш настрій?

Багато досліджень показують, що синтетична форма фолату, фолієва кислота, має антидепресивні властивості.

Дефіцит фолієвої кислоти пов'язаний з наявністю депресії,1 може перешкоджати реакції на антидепресанти,1,2 і може сприяти рецидиву депресії. 3 Низький рівень фолієвої кислоти, вітаміну групи В, також був пов’язаний із поганою когнітивною функцією,4 яка є поширеною серед пацієнтів з депресією.

Ви навряд чи отримаєте побічні ефекти від фолієвої кислоти, але деяких людей нудить, вони втрачають апетит, з’являються вітряки або здуваються. Ці побічні ефекти зазвичай легкі і не тривають довго. Найкраще не вживати алкоголь під час прийому фолієвої кислоти, оскільки це може призвести до перешкоджання дії фолієвої кислоти.

Безпека і побічні ефекти

  • Неприємний смак у роті.
  • нудота.
  • Втрата апетиту.
  • Спантеличеність.
  • дратівливість.
  • Порушення режиму сну.

Прийом фолієвої кислоти всередину знижує рівень гомоцистеїну у людей з нормальним або високим рівнем гомоцистеїну та у людей з нирковою недостатністю. Токсичність, викликана препаратом метотрексат. Прийом фолієвої кислоти всередину, здається, зменшує нудоту та блювоту від лікування метотрексатом.

Симптоми тривоги, спричиненої MTHFR. Те, що без достатнього рівня в мозку може спричинити депресію, тривогу та інші ускладнення зі здоров’ям. Коли належний рівень фолієвої кислоти відновиться до нормального рівня, тривожність і депресія зменшаться приблизно на 80% протягом приблизно трьох тижнів.

Оцініть статтю