Хто були художники-примітивісти у 20 столітті?

Художники-примітивісти: Анрі Руссо, Ніко Піросмані, Катя Медведєва, Бабуся Мойсей, Катерина Білокур, Марія Примаченко. Поль Гоген, Анрі Матісс, Пабло Пікассо, Казимир Малевич, Марк Шагал, Михайло Ларіонов, Жан Дюбюффе, Жан-Мішель Баскія використовували у своєму мистецтві прийоми спрощення зображення.

Анрі Жульєн Фелікс Руссо Анрі Жульєн Фелікс Руссо (фр. [ɑ̃ʁi ʒyljɛ̃ feliks ʁuso]; 21 травня 1844 — 2 вересня 1910) — французький художник-постімпресіоніст у наївній або примітивній манері. Він також був відомий як Ле Дуаньє (митник), жартівливий опис його професії збирача мита та податків.');})();(function(){window.jsl.dh('yXK4ZvrdFJKfhbIP2bT2gAM__22','

Важливі культурні тенденції часто інформували про музику цього періоду, романтичну, модерністську, неокласичну, постмодерністську чи іншу. Ігор Стравінський і Сергій Прокоф'єв їх особливо приваблював примітивізм на початку їх творчості, про що йдеться в таких роботах, як «Весна священна» та «Чаут».

Відповідь і пояснення: Головний внесок примітивізму в музику 20 ст надав композиторам іншу тему для дослідження. До цього музика була обмежена класичними традиціями, темами та предметом.

Також відомий як Етнографічне мистецтво, або первісне мистецтво, мистецтво племен має три основні категорії: Африка, Новий Світ або Америка та Океанія. Його можна розглядати як народне мистецтво, яке часто містить ритуальне/релігійне значення, пов’язане зі звичаєм певної племінної культури.

Оцініть статтю