Хто з архітекторів використовує папір?

Сігеру Бан (坂 茂, Ban Shigeru, народився 5 серпня 1957) — японський архітектор, відомий своєю інноваційною роботою з папером, зокрема переробленими картонними трубками, які використовуються для швидкого та ефективного розміщення жертв катастрофи.

Провидці архітекторів також відомі як паперові архітектори, оскільки їхні неймовірні роботи існують лише як малюнки, колажі чи моделі. Їх дизайн демонструє унікальні творчі концепції, які нереалістичні або неможливі, окрім як у дизайнерському середовищі.

Хадід почали називати «паперовим архітектором», тобто її проекти були надто авангардними, щоб вийти за рамки ескізної фази та фактично створити.

Здебільшого, облігаційний папір це робоча конячка дизайнерських професій – архітектури, інженерії та ландшафтного дизайну. Часто це стандартний білий папір, який ви бачите в офісних принтерах по всьому світу.

На самому базовому рівні, архітекторам необхідно передавати свої ідеї та інформацію графічно, тому ручка та папір є одними з доступних інструментів для цього. На відміну від крейдою на чорній дошці, ручкою на папері є водночас портативні та, порівняно з олівцем, більш стійкі.

Архітектори зазвичай використовують рулони паперу для архітектурних проектів під час створення своїх креслень, ескізів і планів будинків. Цей тип паперу готується спеціально для технічних або творчих малюнків з високим рівнем деталізації. Чорновий папір також має архівну якість, а це означає, що зображення, намальовані на ньому, зберігатимуться роками.

Оцініть статтю