Хто забив у перемозі Англії над Німеччиною з рахунком 5/1?

Ззаду Майкл Оуен зробив приголомшливий хет-трик, а Стівен Джеррард забив 2-й і Хескі забивши 5-й гол, зробивши остаточний рахунок 5:1 на користь Англії. На цій чудовій картині Даррена Бейкера зображено Хескі, який святкує свій гол, а також радісний Оуен і Бекхем.

Основні моменти: Англія – Німеччина – 3:3. Здавалося, Англія здобуде свою першу перемогу у 2022 році, коли за 12 хвилин другого тайму забила три голи, що призвело до того, що вона відіграла 2-0, Люк Шоу і Мейсон Маунт розпочав відсіч до того, як Гаррі Кейн реалізував пенальті під час свого 50-го виступу в якості капітана.

4–2 Гра відбулася в Англії з 11 по 30 липня 1966 року. Англія перемогла Західну Німеччину 4–2 у фіналі, щоб виграти свій перший в історії чемпіонат світу. Після 90 хвилин фінал був рівний з рахунком 2–2, після чого відбувся додатковий час, коли Джефф Херст забив два голи, зробивши свій хет-трик, перший у фіналі ЧС серед чоловіків.');})(); (функція(){window.jsl.dh('dhi5ZoniBqKbwbkPlpj6kAI__52','

2001 рік 1 вересня 2001 рНімеччина зустрілася з Англією під час відбіркового етапу чемпіонату світу 2002 року на Олімпіаштадіоні в Мюнхені. Англія виграла гру з рахунком 5–1, чому допоміг хет-трик Майкла Оуена. Це також був останній матч, який Німеччина зіграла на Олімпіаштадіоні.');})();(function(){window.jsl.dh('dhi5ZoniBqKbwbkPlpj6kAI__56','

Очний рахунок був 1–1, переводячи матч у додатковий час: застосовувалося правило золотого голу, згідно з яким команда, яка першою заб’є в додатковому періоді, негайно виграє гру.