Хто зробив дзеркальний фотоапарат з двома об’єктивами?

Rolleiflex, подвійна дзеркальна фотокамера з рулонною плівкою, представлена ​​німецькою фірмою Франке і Гайдеке у 1928 році. Він мав дві лінзи з однаковою фокусною відстанню — одна передавала зображення на плівку, а інша функціонувала як видошукач і частина механізму фокусування.

Але незважаючи на це, Rolleiflex вийшов за межі будь-якого жанру фотографії. Документальний, портретний, пейзажний, вуличний чи модний – про це можна згадати на світлинах одних із найзнаковіших іміджмейкерів: від Гордон Паркс від Сесіла Бітона, Дайан Арбус до Річарда Аведона, від Ірвінга Пенна до Роберта Капи.

У дзеркальному фотоапараті з двома об’єктивами видошукач має власну лінзу, по суті, дублікат апертурної лінзи, яка розміщена над нею і відображає зображення дзеркалом на екран із матового скла. Зображення не перевернуте, а перевернуте збоку.

TLR все ще виробляються в Німеччині від DHW Fototechnik, спадкоємця Franke & Heidecke, у трьох версіях.

фотограф Томас Саттон Знадобилося ще близько 150 років, перш ніж можна було виготовити першу дзеркальну камеру. Йоганн Зан продемонстрував, як зображення можна відхиляти та переглядати за допомогою дзеркал і лінз. Так у 1861 році англійський фотограф поклав початок розробці однієї з перших дзеркальних камер. Томас Саттон.');})();(функція(){window.jsl.dh('uM-1ZrjoGY-XwbkPl4OugAs__100','

Franke & Heidecke Rolleiflex, подвійний дзеркальний фотоапарат з рулонною плівкою, представлений німецькою фірмою Франке і Гайдеке у 1928 році. Він мав дві лінзи з однаковою фокусною відстанню — одна передавала зображення на плівку, а інша функціонувала як видошукач і частина механізму фокусування.

Оцініть статтю