На якому законі термодинаміки ґрунтується термохімія?

Енергію можна спостерігати в різних формах, наприклад потенційну енергію, обумовлену положенням, і кінетичну енергію, обумовлену рухом. Фундаментальним принципом, який керує термохімією, а також термодинамікою, є закон збереження енергії, стверджуючи, що енергію не можна ні створити, ні знищити, а лише перетворити. 6 квітня 2017 р.

Стандартною теплотою реакції є теплота реакції при 25 градусах Цельсія. Чиста теплота реакції – це теплота реакції мінус теплота утворення. Три закони термохімії є закон збереження енергії, закон збереження маси і закон Гесса.

1-й закон термодинаміки – Енергія не може бути ні створена, ні знищена. 2-й закон термодинаміки – для спонтанного процесу ентропія Всесвіту зростає. 3-й закон термодинаміки – ідеальний кристал при нульовому рівні Кельвіна має нульову ентропію.

Перший закон термодинаміки є формулюванням закону збереження енергії в контексті термодинамічних процесів. Закон розрізняє дві основні форми передачі енергії: теплоту і термодинамічну роботу модифікувати термодинамічну систему, що містить постійну кількість речовини.

Термодинаміка — це наука про те, як енергія перетворюється з однієї форми енергії в іншу в будь-якому хімічному, механічному або фізичному процесі. Термохімія – це дослідження того, як теплова енергія перетворюється в хімічній реакції або реакції зміни фази.

Дві фундаментальні концепції керують енергією, що стосується живих організмів: Перший закон термодинаміки стверджує, що загальна енергія в закритій системі не втрачається і не отримується — вона лише перетворюється. Другий закон термодинаміки стверджує, що в закритій системі ентропія постійно зростає.

Оцініть статтю