Наскільки точні домашні прилади для АТ?

Але домашні тонометри не завжди такі точні, як повинні бути. "Домашні вимірювачі артеріального тиску можуть бути неточними у 5–15% пацієнтів залежно від порогу точності, який використовується", за словами доктора Свапніла Хайремата, фахівця з нирок у лікарні Оттави в Канаді. 16 вересня 2019 р.

Цифровий вимірювач артеріального тиску не буде таким точним, якщо ваше тіло рухається під час його використання. Крім того, нерегулярний пульс зробить вимірювання менш точним. Однак цифрові монітори є найкращим вибором для домашнього використання для більшості людей.

Це показало дослідження автоматичні вимірювачі артеріального тиску, здається, дають неточні показання у 5-15 відсотків людей. Дослідження також показало, що зміна артеріального тиску може бути результатом кількох факторів. Однак, завдяки своїм очевидним перевагам, це найкращий вибір для багатьох людей.

Знайшли використання занадто маленької манжети помилково призвело до підвищення артеріального тиску у 39% учасників, при використанні занадто великої манжети не помітили 22% тих, хто мав гіпертонію.

Міжнародні рекомендації щодо АТ для використання домашнього АТ [12–14] стверджують, що, коли проводиться серія вимірювань, слід проводити мінімум два вимірювання з інтервалом в принаймні 1 хв, а середнє значення цих показників слід використовувати для відображення артеріального тиску пацієнта.

Вимірювання артеріального тиску у вас вдома вище, ніж в офісі вашого медичного працівника може бути спричинено помилкою під час вимірювання артеріального тиску вдома.

Оцініть статтю