Що Біблія говорить про Мегіддо?

Вірш у Новому Завіті описує майбутнє пророцтво про маси армій, які збираються одна проти одної в «місці, яке єврейською мовою зветься Армагеддон» (Об’явлення 16:16) — грецький переклад єврейської назви «Хар Мегіддо» або «гора Мегіддо». 18 липня 2018 р.

У християнській апокаліптичній літературі гора Мегіддо, пагорб, що височіє над долиною, де розташований нинішній кібуц, ідентифікується як місце останньої битви між силами добра і зла наприкінці часів, відомий як Армагеддон і згаданий у Новому Завіті в Об’явленні 16:16.

Мегіддо є місце археологічних розкопок, яке було заселене приблизно між 7000 р. до н. і 300 р. до н.е. У той час біля Меґіддо точилися численні битви, і в Книзі Одкровення, де це місце згадується як Армагеддон, передбачено, що там відбудеться остання битва наприкінці часів.

Меґіддо відноситься до укріплень, побудованих царем Ахавом, які домінували над Ізреельською рівниною. Його назва означає "місце натовпуАдам Кларк написав у своєму коментарі до Біблії (1817) до Об’явлення 16:16: Армагеддон. Оригінал цього слова був різним чином утворений і різним перекладом.

Армагедон, (імовірно, єврейською: «Пагорб Мегіддо»), у Новому Завіті місце, де царі землі під керівництвом демонів будуть вести війну проти Божих сил наприкінці історії. Армагеддон згадується в Біблії лише один раз, в Одкровенні Іоанна, або Апокаліпсисі Іоанна (16:16).

Мегіддо Мегіддо є давнішою єврейською формою Армагеддон або Хар-Магедон, що означає Гора або Пагорб Мегіддо, або Пагорб битв; це «долина Мегіддон», згадана в Захарії. (Зах. 12:11.) «У самий момент Другого пришестя нашого Господа «всі народи» будуть зібрані «проти Єрусалиму на війну» (Зах.

Оцініть статтю