Що буде, якщо не косити конюшину?

воно поширюється – подібно до трави І за допомогою волі поширюється насінням якщо ви вирішите не косити його. Він легко витягується, коли він маленький. 14 вересня 2019 р

На відміну від трав’яних газонів, які часто потрібно косити раз на тиждень, газон з конюшиною потрібно косити лише кілька разів на рік. Це тому, що газон білої конюшини виростає лише на 2-8 дюймів у висоту.

У періоди посухи, низької вологи чи сильної спеки взагалі не косіть. Інакше ви будете стресувати і, можливо, вбиватимете рослини. Ви також можете відмовитися від косіння навіть за оптимальних умов. Хоча скошування сприяє росту рослин, деякі дослідження показують, що чистим ефектом є втрата рослинної біомаси.

Трава і конюшина добре поєднуються, оскільки конюшина вливає азот у ґрунт, що робить траву зеленішою та здоровішою. Більше того, у той час як трава часто жовтіє та вмирає в найспекотніші літні температури, конюшина залишається зеленою, створюючи кращий вигляд двору.

Косити його легко, але конюшина так часто не знадобиться. А після косовиці, газони з конюшини швидко відновляться та «розпушаться» протягом кількох годин або днів.

Деякі потенційні недоліки газону з конюшини включають його схильність приваблювати бджіл (що може бути проблемою для тих, хто страждає на алергію або турбується про домашніх тварин і дітей), його інвазивний характер росту та його потенційно нерівний вигляд у порівнянні з традиційним трав’яним газоном.

Оцініть статтю