Що допомагає, якщо м'язи застрягли?

Щоб розслабитися, м’язи повинні позбутися продуктів життєдіяльності та отримати насичену киснем кров. Вони в цьому допомагають легкі вправи, тепло і розтяжка. Розширюються кровоносні судини і посилюється метаболізм м'язів. Також корисним може бути масаж.

Помірні фізичні навантаження, масаж і розтяжка може допомогти полегшити м’язові судоми та скутість м’язів. Ви також можете спробувати теплові пластирі та прокладки для місцевого лікування або, наприклад, пристрій TENS, метод, який використовують, наприклад, у кабінетах спортивних лікарів та фізіотерапевтів.

Не варто раптово припиняти тренування, а поступово відновлювати їх. Прискоріть відновлення м’язів, вживаючи багато води. Якщо ви відчуваєте локальний біль у м’язах після тренування, холодний пакет є хорошим негайним лікуванням. Розтяжка також є чудовим способом відновити напружені м’язи.

Після фізичних вправ біль у м'язах можна запобігти шляхом ретельної розминки. Коли біль вже зникає, одужанню можна сприяти за допомогою легких вправ, таких як ходьба. – Використовується також масаж біль у м'язах для полегшення. Якщо біль заважає спати вночі, можна прийняти знеболююче або знеболюючий гель.

Достатній Вітамін B12 необхідний для роботи м'язів, росту та відновлення. Вітамін B12 в основному отримують з продуктів тваринного світу, таких як м'ясо, риба, яйця та молочні продукти.

У більшості випадків м'язи відновлюються після тренування протягом 1-3 днів. Лише після цього слід тренувати м’яз знову, щоб у м’яза було достатньо часу для відновлення, і таким чином ви могли забезпечити безпечне тренування, спрямоване на підвищення. М'язи ростуть у спокої, а не під час надто важких тренувань.

Оцініть статтю