Що корисно людям, які кинули палити?

Вибір між однією з форм Нікотинзамісна терапія (пластир і жувальна гумка) і бупропіон залежатимуть від індивідуальної оцінки пацієнта фахівцем. За відсутності клінічних протипоказань можна підібрати перераховані вище препарати, залежно від дозування та зручності застосування.

Відчуття бажання закурити: бажання закурити не триває більше кількох хвилин. У такі моменти допомогти можна смоктати лід, постійно чистити зуби, пити холодну воду або їсти фрукти. Тримайте руки зайнятими гумкою, аркушем паперу, малюйте щось або тримайте дрібні предмети.

Пийте воду. Оскільки вода є природним детоксикантом, вона допомагає позбавити організм від токсинів, що містяться в сигаретах, прискорюючи процес виведення цих речовин з організму та нейтралізуючи дію нікотину. Ще один природний засіб детоксикації — виноградний сік.

Симптоми нікотинової абстиненції, як правило, найбільш інтенсивні в перші два-три дні після відмови від куріння. і покращиться протягом двох-чотирьох тижнів. Існують ліки, які зменшують симптоми нікотинової абстиненції.

Тунець, сардини, насіння льону, чіа та олійні культури, серед іншого, багаті омега-3, антиоксидантами, протизапальними речовинами, які співпрацюють із цим завданням. Джерела бета-каротину (наприклад, шпинат), вітаміну С (апельсини, кешью та ацерола) та лікопіну (помідори, папайя та гуава) є іншими партнерами, на яких ви можете розраховувати.

Оцініть статтю