Що краще активний чи пасивний кросовер?

Найякісніші пасивні кросовери, доступні на даний момент (і тому дуже дорогі), можуть обмежити цю втрату сигналу, але ніколи не можуть її уникнути. Навіть найкращі пасивні кросовери неминуче багаторазово знижують коефіцієнт демпфування підсилювача потужності.

Пасивні сабвуфери зазвичай забезпечують більшу продуктивність і часто краще адаптуються до індивідуальних потреб. Ви можете налаштувати підсилення та інші налаштування за бажанням. З іншого боку, активні сабвуфери простіше встановлювати та займають менше місця, оскільки все вже вбудовано.

З іншого боку, активний кросовер фільтрує лінійний сигнал, розбиває його на діапазони частот і живить ці окремі підсилювачі потужності. Таким чином, він знаходиться перед підсилювачами потужності у множині, оскільки для кожного частотного діапазону потрібен окремий підсилювач потужності.

Кросовер повинен правильно і точно пропускати частоти. Він повинен працювати таким чином, щоб частотна характеристика гучномовця досягала максимально точного значення.

Пасивні колонки HiFi також відомі як дротові колонки і, на відміну від активних колонок, не мають вбудованого підсилювача. Для живлення та генерації звуку потрібен зовнішній підсилювач. Пасивні колонки є більш традиційним підходом в аудіосистемах.

The найкращий сабвуфер згідно з тестами та висновками:

  • 1 місце: Дуже добре (1,2) KEF Kube 8b.
  • 2 місце: Дуже добре (1,3) СВС СБ-3000.
  • 3 місце: Дуже добре (1,3) Nubert nuSub XW-1200.
  • 4 місце: Дуже добре (1,3) СВС ПБ-3000.
  • 5 місце: Дуже добре (1.3) Sonos Sub (Gen 3)
  • 6 місце: Дуже добре (1,3) Q Acoustics Q B12.
Оцініть статтю