Що означає кинути собі виклик?

Ось як вийти з зони комфорту:

  1. Почніть з малого: почніть з маленьких кроків за межі вашої зони комфорту. …
  2. Прийміть страх і невпевненість: страх і невпевненість є природними, коли ви виходите за межі своєї зони комфорту. …
  3. Вчіться на невдачах: невдачі є неминучою частиною зростання. …
  4. Зверніться за підтримкою:…
  5. Практикуйте самообслуговування:

Виклики, які перевіряють наші фізичні та розумові здібності допомагають нам відчувати себе щасливими, впевненими та більш витривалими. Коли ви виходите за свої межі, ви додаєте собі впевненості, оскільки доводите собі, що можете піти далі, ніж думали раніше.

Ви повинні шукати виклики, які вас загартовують. Розум працює приблизно так само. Кидаючи собі виклик, ти адаптуєшся як людина. Ви дізнаєтеся, як стати кращим, або впоратися з тим, що ви недостатньо хороші, або і те, і інше. Один із моїх улюблених психологів каже, що ми не менше боїмося, ми стаємо сміливішими.

Самовиклик є особистий виклик, коли ви виходите із зони комфорту, щоб досягти певної мети. Тут ви беретеся за нове завдання, працюєте над чимось із іншим підходом або робите те, чого ніколи раніше не робили.

Це означає, що ви вийшли за межі своєї зони комфорту та взялися за нове завдання. Ви поставили перед собою нові цілі і готові наполегливо працювати для їх досягнення. Виклик – це те, що вчить вас зростати як особистість. Вони сприяють розвитку особистості та є способом роботи над самовдосконаленням.

Оцініть статтю