Що писала Гіпатія про геометрію?

Іншим його внеском було редагування “Елементи Евкліда», з коментарями його батька Теона, знавця евклідової роботи. «Початки» Евкліда — це книга з найбільшою кількістю видань після Біблії та містить повний трактат з геометрії. 20 жовтня 2016 р.

Написав трактат Про геометрію конік Аполлонія. Текст Гіпатії є вульгаризацією тексту Аполлонія на конічних перетинах. З його смертю конічні розрізи пішли в забуття аж до 17 століття. Його батько, Теон, був плідним автором «Коментарів».

Іпатія була визнана у своєму житті як велика вчителька і мудра порадниця. Відомо, що він написав коментар до Арифметика з тринадцяти томів Діофанта. Він зміг вижити частково, будучи вставленим в оригінальний текст Діофанта.

Гіпатія стала блискучим ученим і оратором, який змінив свого батька на посаді вчителя бібліотеки. Там він писав про математику та астрономію; працював над алгебраїчними рівняннями та конічними перерізами, винайшов астролябію для навігації та прилади для вимірювання густини рідини.

Гіпатія сприяла винаходу таких пристроїв, як плоска астролябія, яка використовувалася для вимірювання положення зірок, планет і Сонця, а також аерометр. Серед наукових теорій, які захищав геліоцентризм він досліджував питому вагу рідин і евклідову геометрію.

Проти тенденції, яка вважала Землю центром Всесвіту (геоцентризм), Гіпатія була геліоцентристкою, тобто вважав, що Сонце є центром, навколо якого обертається Земля. Її знали і поважали за її етичні цінності та мудрість.

Оцініть статтю